Menu Zamknij

20.11. Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski i Całego Wszechświata. A za tydzień I Niedziela Adwentu. Lampiony do nabycia przy wyjściu z Kościoła.
  W przyszłą Niedzielę poświęcenie Opłatka na Stół Wigilijny, który będzie można nabyć w Zakrystii lub w biurze parafialnym. Księża nie będą roznosić opłatka.
 2. Powoli dobiega końca miesiąc listopad, który jest czasem pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki listopadowe do końca miesiąca po każdej Mszy Św., a roczne w każdą Niedzielę o godz. 8.40. Przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu oraz na stronie parafialnej.
 3. Kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • w poniedziałek – Wspomnienie Ofiarowania NMP;
  • we wtorek – Św. Cecylii Patronki Muzyki Kościelnej i śpiewu;
  • w czwartek – Św. Męczenników Wietnamskich Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu, składamy najlepsze życzenia zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.

 4. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na sali SP 12 ul. Człuchowska 6. Zapraszamy chłopców od 5 ? 13 lat z podziałem na dwie grupy(5-8 i 9-13).
 5. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy Księgą Psalmów, czyli 150 Psalmów przez 150 dni, czyli 1 Psalm dziennie. Zapisy po Mszy Świętej przy balaskach. Harmonogram odmawiania Psalmów i link z komentarzem na stronie parafialnej.
 6. óg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, elektrykom za pracę oraz zawieszenie Drogi Krzyżowej; Panu Robertowi za transmisję, PZC za program spiżarnia, Wam za ofiary złożone dzisiaj na tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne.
 7. Kronika żałobna:
  • + Bogusław Kossobudzki z ul. Guderskiego 66
  • + Leon Zielonka ul. Guderskiego 66, l. 85

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

 8. Pomódlmy się za zmarłych z naszych Rodzin, bliskich naszemu sercu oraz Dusze w czyśćcu cierpiące.
 9. Niech nam Wszystkim Pan Bóg Błogosławi.