Menu Zamknij

27.06.2021 XIII Niedziela Zwykła

 1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy Św. o godz. 8.30 i 18.00 do środy włącznie.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Wspomnienia:
  • poniedziałek 28.06.2021 – Św. Ireneusza Biskupa i Męczennika;
  • wtorek – 29.06 – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła;
  • czwartek 1.07 – I Czwartek miesiąca modlimy się za Kapłanów i o Kapłanów;
  • piątek 2.07 – I Piątek miesiąca – Okazja do spowiedzi rano i wieczorem od 17.30. Chorych z Komunią Św. Ks. Krzysztof odwiedzi w sobotę od 11.00;
  • w sobotę – 3.07 – Św. Tomasza Apostoła. Wieczernik o godz. 16.45 i Adoracja o godz. 17.30. Po Mszy Św. Adoracja i zmiana Tajemnic Różańcowych. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 5. Za tydzień będziemy gościć Brata Zakonnego Łukasza Wierzchowskiego z Zakonu Marianów, który będzie mówił na temat Misji Św. w Kamerunie. Po Mszy Św. będzie zbierał ofiary na Misje.
 6. We wtorek w Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła z rąk Ojca Św. Franciszka Paliusz ? Symbol Metropolii otrzyma Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Gdański. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne. Tydzień temu na tacę budowlaną uzbieraliśmy 1500 zł i 500 wpłacone na konto parafialne. PZC za prowadzenie programu SPIŻARNIA. Panu Robertowi i żonie Ani za transmisje Bóg zapłać.
 8. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.