Menu Zamknij

XXIV Niedziela Zwykła -11.09.2022

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl. Są jeszcze wolne godziny.
 2. W Kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • we wtorek – 13.09 – Św. Jana Chryzostoma Biskupa i Doktora Kościoła;
  • w środę – 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
  • w czwartek – 15.09 – Święto MB Bolesnej;
  • w piątek 16.09 – Św. Męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Zbiórka Ministrantów i Lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Spotkanie Chórku Dziecięco- Młodzieżowego w sobotę o godz. 16.30. Zapraszamy Dziewczynki i Chłopców, którzy śpiewali i chcą śpiewać.
 4. Spotkanie młodzieży z Księdzem Markiem w czwartek o godz. 18.30 w Kościele. Msza Św. i Katecheza dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w przyszłą Niedzielę o godz. 18.00 w Kościele.
 5. Spotkanie dla Rodziców Dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii Św. w środę o godz. 18.30. I Komunia Święta będzie 27.05.2023r. w sobotę. Rocznica 3.06.2023r.
 6. Trening PSP na boisku SP 86 przy ul. Wielkopolskiej
 7. W przyszłą Niedzielę będziemy gościć Siostry Bezhabitowe ze Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej. Zamiast kazania będą się dzielić z nami radością życia oddanego Bogu przez ręce Niepokalanej Matki według nauczania Św. Ludwika Grignion de Montfort modląc się o liczne, święte i gorliwe powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o rozwój dzieła Wolontariatu Maryjnego działającego przy Zgromadzeniu. Będą zbierać ofiary do puszek na rozbudowę domu w Częstochowie, który służy jako schronienie dla tych, którzy u stóp Jasnogórskiej Królowej Polski chcą napełnić swe serce odprawiając rekolekcje, dni skupienia czy dni formacyjne.
 8. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, Łagiewnik i Krakowa w dniach: 1 ? 2.10 (Sobota i Niedziela). Koszt 300 zł. Zapisy po Mszy w Zakrystii lub telefonicznie. Można wpłacać też na konto parafialne. Jest jeszcze 15 wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy.
 9. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne, PZC za prowadzenie codziennie programu Spiżarnia. Trwa gruntowanie i malowanie Kościoła. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.