II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (26.12.2016)

 1. Dzisiaj Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Przypada wspomnienie Św. Szczepana ? Pierwszego Męczennika. Msze Św. jak w każdą Niedzielę.
 2. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości i wspomnienia:

  1. w środę ? 28.12 ? Św. Młodzianków Męczenników.
  2. w sobotę ? 31.12 ? Św. Sylwestra Papieża, jest to ostatni dzień starego roku. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odśpiewamy suplikacje jako modlitwę dziękczynną za wszystkie łaski otrzymane w starym roku, przebłagalną za grzechy minionego roku oraz błagalną o potrzebne łaski na Nowy 2017 Rok, aby był pomyślny i szczęśliwy.
  3. w Niedzielę – 1.01 – Pierwszy dzień Nowego 2017 Roku, obchodzimy Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. A także Uroczystość Św. Rodziny z Nazaretu Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za wszystkie Rodziny z naszej Parafii, w Polsce i na świecie, aby Św. Rodzina nas wspomagała i potrzebnymi łaskami obdarzała, zdrowiem i radością, pokojem i miłością, aby nam niczego nie brakowało, a życie miłością pałało. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój na Świecie. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy, że mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy Św.

  Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.

Przewiń na górę