I Niedziela Wielkiego Postu 01.03.2020 r.

 1. Msza Św. w tygodniu o godz. 8.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszą Św.
 2. W Środę Popielcową przez posypanie głów popiołem rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. W tym czasie mamy uczęszczać na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy za dwa tygodnie. Będzie je głosił O. Marek Chmielewski Karmelita z Rzeszowa. Mamy również pamiętać o modlitwie, poście i jałmużnie. Kto nie był posypany popiołem w Środę Popielcową może to uczynić dziś po Mszy i zabrać skarbonkę na jałmużnę wielkopostną. Za tydzień zbiórka ofiar na Misje Św.
 3. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdy piątek o godz. 9.00 i 18.30. Dzieci otrzymują specjalne obrazki, a na koniec będą nagrody. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym pokutnym nabożeństwie. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i Młodzież Bierzmowana przychodzą obowiązkowo.
 4. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w Niedzielę o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 5. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 6. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek – 03.03. Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II,
  • w środę – 04.04 Św. Kazimierza Królewicza. Po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
  • w czwartek – 05.03 I Czwartek miesiąca, modlimy się o liczne, święte i gorliwe powołania Kapłańskie i zakonne. Po Mszy Św. Litania do Św. Krzysztofa,
  • w piątek – 06.03 I Piątek Miesiąca. Po Mszy Litania do Najświętszego Serca Pana Jeusa. Okazja do spowiedzi św. od 8.00 i od 17.30. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od 11.00 i w sobotę od godz. 11.00.
  • w sobotę – 07.03 I Sobota miesiąca. O 17.30 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy o godz. 18.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego Opieki Matki i Świętego Krzysztofa.

 7. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 8. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Próba Chórku Dziecięco – młodzieżowego w sobotę o godz.11.00.
 9. Poradnia prawna i neurologopedyczna czynne w sobotę o godz.11.00 po umówieniu telefonicznym.
 10. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.w środę o 18.30; dla młodzieży kl. ponadpodstawowych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o 18.30
 11. Trening Parafialnej Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy chłopców do od 6 – 12 lat, aby zapisywali się do szkółki piłkarskiej. Koszt tylko 15 zł miesięcznie za wynajem sali.
 12. Pierwsze spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
 13. Żywy Różaniec zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy o godz. 18.00 w Salce.
 14. Organizujemy tygodniowy wyjazd wakacyjny od 4 – 11.07 dla Chórku i dzieci od 8 do 14 lat do Zakopanego w te mniejsze góry. Koszt 1100 zł. Chętnych prosimy zgłaszać się do Ks. Zdzisława i Pani Organistki.
 15. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć kalendarze parafialne na Rok 2020, prasę katolicką, paschaliki, baranki.
 16. Na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl jest cykl Rozważań na Wielki Post.
 17. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła, PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA.
Przewiń na górę