II niedziela miłosierdzia Bożego

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – 8.04.2018r.

 1. Dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego przeżywamy jako hołd wdzięczności Bogu za nieskończone Miłosierdzie i dziękczynienie za Kanonizację Św. Jana Pawła II naszego Wielkiego Polaka i Orędownika Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek na Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Dzisiaj o 15.00 w godzinie Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Nabożeństwo i Koronkę do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 2. Msza Św. codziennie o godz. 8.30 i 18.00. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach : z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwą operację, o pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy, o zdanie matury i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:

  • w poniedziałek – 9.04 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  • we wtorek – Litania do Św. Jana Pawła II
  • w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek – Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  Wszystkim solenizantom składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosław. Bożego, Opieki MB, Św. Jana Pawła II i Św. Krzysztofa.

 4. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30.
 5. W sobotę 21.04. o godz. 10.00. I Spowiedź Dzieci Kl. III. Dzieci przychodzą ubrane na galowo. Katechezy dla Dzieci Kl. III we wtorek i środę o godz. 18.30.
 6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz.10.30.Próba chórku w sobotę o 11.
 7. W sobotę Parafialna Poradnia Prawna czynna od godz. 11.00.
 8. W najbliższym tygodniu ruszy również Poradnia neurologopedyczna dla Dzieci i Dorosłych po wylewach i udarach. Będą też grupowe zajęcia profilaktyczne. Zajęcia będzie prowadzić P. Iwona Piotrowska.
 9. Spotkanie Grupy 50+ w sobotę o godz. 16.30. Kawa i ciasto.
 10. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc i ofiary.
 11. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na dzisiejszą Niedzielę i cały tydzień
Przewiń na górę