II Niedziela Wielkiego Postu 08.03.2020 r.

 1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu . W tym czasie mamy uczęszczać na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy za tydzień. Będzie je głosił O. Marek Chmielewski Karmelita z Rzeszowa. Mamy również pamiętać o modlitwie, poście i jałmużnie. Po Mszy Św. zbiórka ofiar na Misje Św.
 2. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdy piątek o godz. 9.00 i 18.30. Dzieci otrzymują specjalne obrazki, a na koniec będą nagrody. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym pokutnym nabożeństwie. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i Młodzież Bierzmowana przychodzą obowiązkowo.
 3. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w Niedzielę o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 4. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek – 10.03. po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II,
  • w środę – 11.03. po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
  • w czwartek – 12.03. po Mszy Św. Litania do Św. Krzysztofa,
  • w piątek – 13.03. po Mszy Św Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • w sobotę – 14.03 O 17.30 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego Opieki Matki i Świętego Krzysztofa.

 6. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 7. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Próba Chórku Dziecięco – młodzieżowego w sobotę o godz.11.00.
 8. Poradnia prawna i neurologopedyczna czynne w sobotę o godz.11.00 po umówieniu telefonicznym.
  Od tego tygodnia zaczyna działać przy naszej Parafii Psycholog Dziecięcy, którym jest Pani Katarzyna Kocik. Porady będą się odbywać po umówieniu telefonicznym. Telefon można uzyskać w zakrystii
 9. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.w środę o 18.30; dla młodzieży kl. ponadpodstawowych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o 18.30
 10. potkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
 11. Trening Parafialnej Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy chłopców do od 6 – 12 lat, aby zapisywali się do szkółki piłkarskiej. Koszt tylko 15 zł miesięcznie za wynajem sali.
 12. Organizujemy tygodniowy wyjazd wakacyjny od 4 – 11.07 dla Chórku i dzieci od 8 do 14 lat do Zakopanego w te mniejsze góry. Koszt 1100 zł. Chętnych prosimy zgłaszać się do Ks. Zdzisława i Pani Organistki.
 13. Organizujemy również wyjazd autokarowy na Beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego do Warszawy 7.06. Koszt 150 zł. Zapisy od dziś w Zakrystii.
 14. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć kalendarze parafialne na Rok 2020, prasę katolicką, paschaliki, baranki.
 15. Na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl jest cykl Rozważań na Wielki Post.
 16. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła, PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA.
Przewiń na górę