Menu Zamknij

II Niedziela Wielkiego Postu – 13. 03. 2022r.

 1. Przeżywamy czas Wielkiego Postu. W tym czasie mamy pamiętać o modlitwie, poście i jałmużnie, Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i Rekolekcjach Wielkopostnych, które rozpoczniemy za tydzień. Będzie je głosił Ks. Jacek Michalak pracujący w Trybunale Metropolitalnym w Gdańsku Oliwie.
 2. W sobotę 19.03 obchodzimy Uroczystość Św. Józefa. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. i modlitwą o pokój na Wschodzie i za Ukrainę codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00.
 4. Droga Krzyżowa dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w każdy piątek o godz. 9.00 i 18.30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania uczestniczą obowiązkowo. Rodziców Młodzieży Bierzmowanej zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek na 18.30, a po Drodze Krzyżowej Spowiedź.
  Nowenna Do Ducha Św. dla Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania codziennie od środy o godz. 18.00
 5. Zbiórka Lektorów, Ministrantów i Aspirantów w sobotę o 10.00, a Chórku o 11.00.
 6. Diecezjalne spotkanie Synodalne w czwartek o godz. 19.00 w Oliwie. Szczegóły w gablocie i na stronie parafialnej.
 7. alej zbieramy produkty spożywcze i chemiczne dla Matek i Dzieci z Ukrainy. Przynosimy codziennie w godz. Biura lub na telefon.
 8. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła oraz za wszelką pomoc, za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Za tydzień taca budowlana.
 9. Niech nam Wszystkim Pan Bóg Błogosławi.