III Niedziela Adwentu – 13. 12. 2020 r.

 1. Adwent to czas radosnego, pobożnego oczekiwania i przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i do ostatecznego kiedyś spotkania z Chrystusem w Wieczności. Roraty dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 8.30 i 18.00. Podczas tegorocznych Rorat pogłębiamy Tajemnicę Eucharystii czyli Mszy Św. Hasło Rorat „Cud nad Cudami – Chodźcie na Roraty z nami”. Dzieci dostają obrazki, a na koniec Adwentu otrzymają nagrody. Obrazki można otrzymywać wirtualnie. Szczegóły na stronie Małego Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do licznego udziału w Roratach przez internet, ale też i w Kościele. Codziennie transmisja o godz. 18.00.
  Dzisiaj dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
 2. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • w poniedziałek – 4.12 – Św. Jana od Krzyża Kapłana i Doktora Kościoła;
  • w środę – 16.12 – 50 Rocznica wydarzeń Grudniowych w Gdańsku;
  • – w Sobotę – o godz. 17.00 Wieczernik, a o 17.30 Adoracja.

  Serdecznie zapraszamy Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Cały czas odwołana jest Katecheza i spotkania grup duszpasterskich.
 5. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o 11.00 po umówieniu telef.
 6. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30.
 7. akończyliśmy prace przy instalacji ogrzewania podłogowego w Kościele. Jeszcze trwać będą prace przy usuwaniu awarii pomp ciepła i podłączenie ogrzewania. Msza Św. w tygodniu w Kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc przy przenoszeniu ławek, szaf i wszelkich porządkach tym, którzy byli.
 8. Wszyscy przychodzimy do Kościoła w maseczkach lub przyłbicach. Ze względu na nasilającą się epidemię nie narażajmy innych i siebie na zakażenie.
 9. Błagajmy Miłosiernego Boga o zdrowie dla chorych i ustanie epidemii.
III Niedziela Adwentu – 13. 12. 2020 r.
Przewiń na górę