III Niedziela Adwentu – 15.12.2019 r.

 1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu, który jest czasem radosnego i pobożnego oczekiwania i przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Roraty dla dzieci, młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 8.30 i 18.00. Dzieci na Roraty przynoszą ze sobą lampiony. Podczas tegorocznych Rorat poznajemy historię życia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski niedługo błogosławionego. Dzieci dostają obrazki., a na koniec otrzymają nagrody, kto ani raz nie opuści Rorat. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym pięknym Adwentowym czuwaniu. Dzieci Komunijne i Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania przychodzą codziennie.
 2. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach : z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą operację, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych. Są wolne intencje. Przyjmujemy Msze Gregoriańskie.
 3. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu będą obchodzić urodziny, imieniny i rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia:, dużo zdrowia, Bożego Błogosławieństwa opieki MB i św. Krzysztofa.
 4. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 9.00 lub umówić się przez telefon.
 5. Poradnia Prawna i Poradnia neurologopedyczna czynne w sobotę o g. 11.00.
 6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Próba chórku w sobotę o 11.00.
 7. Trening PSP w sobotę wyjątkowo o godz. 16.30 na sali przy SP 86.
 8. Katecheza dla dzieci Komunijnych i młodzieży Bierzmowanej będzie po feriach zimowych.
 9. 24.12 o godz. 10.00 na Plebanii organizujemy Wigilię dla Samotnych. Wszyscy, którzy będą sami spędzać Wigilię prosimy, aby zapisywali się w Zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
 10. W najbliższą sobotę od godz. 10.00 będzie sprzątanie i dekoracja Kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy do pomocy: Ministrantów, Lektorów, Semper Fidelis, Żywy Różaniec, Parafialny Zespół Caritas, Kościół Domowy i Grupę 50+.
 11. Plan Kolędy jest na str. www.swkrzysztof.pl i wywieszony w blokach.
 12. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć lampiony, świece wigilijne duże i małe, sianko pod obrus, tutki miłosierdzia na trwałą żywność, zestawy Kolędowe, kropidełka, wodę święconą, a od wczoraj można nabyć żywe choinki. A w zakrystii poświęcony opłatek.
 13. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, wszelką pomoc i ofiary, PZ Caritas za prowadzenie programu „SPIŻARNIA”
Przewiń na górę