III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018r.

 1. III Niedzielę Wielkanocną nazywamy Biblijną rozpoczynającą Tydzień Biblijny. W tym tygodniu Można uzyskać odpust zupełny jeśli ktoś1. przez pół godziny będzie czytał Pismo Św. albo z rozumnej przyczyny nie jest w stanie czytać to może być czytane przez kogoś innego lub dzięki technice audio lub wideo.
 2. Msza Św. codziennie o godz. 8.30 i 18.00. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach : z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwą operację, o pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy, o zdanie matury i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – Litania do Św. Jana Pawła II
  • w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek – Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  Wszystkim solenizantom składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosław. Bożego, Opieki MB, Św. Jana Pawła II i Św. Krzysztofa.

 4. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30.
 5. W sobotę 21.04. o godz. 10.00. I Spowiedź Dzieci Kl. III. Dzieci przychodzą ubrane na galowo. Katecheza dla Dzieci Kl. III we wtorek i środę o godz. 18.30.
 6. Nowenna do Ducha Św. dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania codziennie o godz. 18.00. A próby w dzisiaj, w poniedziałek, piątek, sobota, a próba generalna w Niedzielę o 18.00. Bierzmowanie w naszej Parafii będzie w następny poniedziałek 23 kwietnia o godz. 18.00, którego udzieli Biskup Zbigniew Zieliński. Serdecznie zapraszamy Kandydatów, ich Rodziców, Dziadków, Babcie, Rodziny, Świadków, ale i całą wspólnotę. Młodzież przychodzi na godz. 17.30 ubrana na galowo. Spowiedź Kandydatów, Świadków, Rodziców i Rodzin w sobotę od godz. 17.00. Bardzo proszę Braci z KSM Semper Fidelis o pilnowanie porządkuw środę w Kaplicy i na parkingu. Generalne malowanie Kaplicy przed Bierzmowaniem w sobotę od godz. 11.00. Zapraszamy Panów (Tatusiów). Będziemy malować zacieki Kaplicy. Proszę zabrać wałki, pędzle, folie, drabiny i jak ktoś ma farbę. Generalne sprzątanie o godz. 18.30 zapraszamy Panie (Mamusie). Proszę zabrać szczotki, wiaderka, mopy, ścierki, płyny do mebli podłogi.6. Próba chórku w sobotę o godz. 11.00.
 7. W sobotę Parafialna Poradnia Prawna czynna od godz. 11.00.
 8. Parafialna Poradnia neurologopedyczna dla Dzieci i Dorosłych po wylewach i udarach czynna w sobotę od godz. 11.00 po umówieniu się telefonicznym. Będzie prowadzić P. Iwona Piotrowska.
 9. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę Skarbnicy Parafialni będą zbierać ofiary na budowę kościoła. Skarbnikom za trud, a Wam za ofiary Bóg zapłać.
 10. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy .
 11. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na dzisiejszą Niedzielę i cały tydzień.
Przewiń na górę