Menu Zamknij

III Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wielkopostne 7.03.2021 r.

Rekolecje wielkopostne 2019
 1. Przeżywamy czas Wielkiego Postu podczas, którego mamy pamiętać o modlitwie, poście i jałmużnie: uczęszczać na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i Rekolekcje Wielkopostne, które głosi Ks. Walter Rachwalik Pallotyn z Gdańska. Nauki dla wszystkich w poniedziałek, wtorek i środę o 8.30 i o 18.00 dla wszystkich. Nie Rekolekcji dla Dzieci i Młodzieży ze względu na pandemię.
 2. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie.
 3. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdy piątek o godz. 9.00 albo 18.30. Dzieci otrzymują specjalne obrazki, a na koniec będą nagrody. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tym pokutnym nabożeństwie. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania w ramach przygotowania uczestniczą obowiązkowo w Kościele, a kto się boi to przez internet, a Rodzice mają potwierdzić podpisem.
 5. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy na to piękne Nabożeństwo, w którym wyśpiewujemy to wszystko co wycierpiał Pan Jezus i Matka Bolesna. Kazania Pasyjne głosi Ks. Krzysztof.
 6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. mogą zdawać pytania z małego katechizmu w tygodniu rano o 9.00 lub wieczorem o 18.30. A kto chce może zdawać w szkole u swoich katechetów jak to czynią niektóre Dzieci.
 7. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00. po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 8. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: P. Zakrystiankom za sprzątanie Kościoła, PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA, za transmisje P. Robertowi i Żonie Ani. Serdeczne Bóg za wszystkie ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafialne.
  Bardzo prosimy do pomocy w pracach porządkowych po remoncie na zapleczu Kościoła w czwartek na godz. 17.30. Zabierzmy ścierki, mopy i wiaderka.
 9. Dziękujemy wszystkim za przychodzenie do Kościoła w maseczkach.
 10. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.