Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza – 25.04.2021r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne. Po Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek „Pola Nadziei” na pomorskie Hospicja dla dzieci i dorosłych w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Pucku. Bo Hospicjum to też życie.
 2. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w czwartek – 9.04 – Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej Dziewicy i Doktora Kościoła;
  • 1.05 – I Sobota Miesiąca. Wieczernik od godz. 16.45. Adoracja o 17.30. Po Mszy zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja.
   Serdecznie Zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.

 4. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w sobotę od 10.00 po wcześniejszym telefonie.
 5. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem, a w Niedzielę po Mszy o godz. 18.00.
 6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. mogą zdawać pytania z małego katechizmu w tygodniu od poniedziałku do piątku rano o 9.00 lub wieczorem o 18.30. Termin I Komunii Św. nie zmieniony czyli 22.05 w sobotę w mniejszych grupach. Pierwsza Spowiedź tylko jedna dzień przed Komunią 21.05 w piątek o godz. 16.30. O ile nie zmienią tego władze rządowe lub kościelne. Sytuacja powoli się poprawia. Spotkanie dla Rodziców odbędzie się 4 maja o godz. 18.30.
 7. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00. po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 8. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc i za dzisiejsze ofiary na tacę budowlaną. Wolontariuszom za prowadzenie codziennie programu SPIŻARNIA. Za transmisje P. Robertowi i Żonie Ani. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 9. Dziękujemy wszystkim za przychodzenie do Kościoła w maseczkach.