IV Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017

 1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. W tym czasie mamy więcej się modlić uczęszczając na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale, wytrwać w postanowieniach oraz czynić uczynki miłosierdzia.
 2. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdy piątek o godz. 10.00 i 18.30. Dzieci otrzymują specjalne obrazki, a na koniec będą nagrody. Zachęcamy do licznego udziału w tym pokutnym nabożeństwie. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. przychodzą obowiązkowo.
 3. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym dzisiaj o godz. 17.30.
 4. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości:
  • wtorek – Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II.
  • środa – Po Mszy Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • w sobotę – 1.04 – Przypada I Sobota Miesiąca. Po Mszy Św. zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa .Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Katecheza dla Dzieci przygotowujących się do I K. Św. jutro o godz. 18.30.
 6. W przyszłą Niedzielę na godz. 11.30 zapraszamy wszystkie Dziewczynki i Chłopców na spotkanie scholki dziecięcej.
 7. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 8. Zbiórka Ministrantów i Aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 9. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od godz. 10.30.
 10. W piątek i sobotę Dzieci i Młodzież ze szkolnego koła Caritas wraz z Opiekunami zbierali żywność dla biednych i potrzebujących w naszej ?Biedronce?. Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Katechetom, Opiekunom za wielki trud, a Wam za hojne serca składamy Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Organizujemy wakacyjny wyjazd do Zakopanego(Murzasichle) dla młodzieży w dniach 23.06 – 3 lipca. Chętnych prosimy zgłaszać się do Ks. Artura. A dla dzieci do Darłówka k. Ustki od 2 – 10 sierpnia. Szczegóły w maju.
 12. Potrzebna gospodyni domowa odpłatnie.
 13. Grupa 50 + zaprasza na spotkanie 1.04 w sobotę o godz. 17.00.
 14. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie Kaplicy.
 15. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: świece na stół Wielkanocny jako pomoc biednym, puzzle ze Św. JP II, breloczki Św. Krzysztofa.
 16. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę