Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkiego Postu – 27. 03. 2022r.

 1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu zwaną LAETARE czyli Niedziela Radości z tego, że już mamy połowę Postu za nami, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca żyli nadzieją i wytrwali w wielkopostnych postanowieniach. Dalej mamy uczęszczać na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i pamiętać o jałmużnie.
 2. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Św. z modlitwą o pokój na Wschodzie i za Ukrainę codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdy piątek o godz. 9.00 i 18.30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. obowiązkowo. Katecheza dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w środę o godz. 18.30 grupa I, a w czwartek o 18.30 grupa II.
 5. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym dzisiaj o godz. 17.15
 6. Płyty ze zdjęciami z Bierzmowania do odebrania w Zakrystii w cenie 25 zł.
 7. Spotkanie Synodalne jutro o godz. 18.30.
 8. Wczoraj i w piątek w Biedronkach zbieraliśmy żywność dla potrzebujących. Serdeczne Bóg zapłać Wolontariuszom za trud, a wszystkim, którzy złożyli dary za ogromne serce.
 9. Pożegnanie Ks. Bpa Zbigniewa dzisiaj o godz. 18.00 w Katedrze Oliwskiej, a powitanie w sobotę 2.04 o godz. 11.00 w Katedrze Koszalińskiej.
 10. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła oraz za wszelką pomoc, za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne.
 11. Niech nam Wszystkim Pan Bóg Błogosławi