Menu Zamknij

 IX Niedziela Zwykła  –  2.06.2024r.

 1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie do piątku włącznie po Mszy Św. wieczornej Procesja z Najświętszym Sakramentem. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 Wieczór Uwielbienia z Zespołem Muzycznym.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00. Natomiast jutro całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00 – 18.00 w ramach całorocznej Adoracji naszej Archidiecezji. Codziennie Adorację ma inna Parafia. Bardzo serdecznie prosimy, abyśmy znaleźli chwilę na Adorację, a przedstawicieli grup duszpasterskich zapraszamy po odbiór planu godzin Adoracji do Zakrystii.
 3. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem, a w Niedzielę po Mszy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 4. Kalendarz Liturgiczny:
  – jutro – Św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;
  – w środę – Św. Bonifacego Biskupa i Męczennika;
  – w piątek – Uroczystość NSPJ. Z racji Uroczystości nie ma postu. Jest to I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi Św. rano od 8.00 i wieczorem od 17.30;
  – w sobotę – Niepokalanego Serca NMP. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy od godz. 10.00.
  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki M Bożej, Św. Krzysztofa i Św. Rity.
 5. Wyjazd PSP do Częstochowy w sobotę. Spotykamy się na parkingu o godz. 6.00.
 6. Wyjazd wakacyjny dla Dzieci do Łeby w dniach od 25.06-2.07. Koszt 1400 zł. W programie: w ośrodku wczasowym JANINA oprócz modlitwy: basen, orlik, sala karaoke, siłownia, siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, baza kajakowa, dyskoteka, sauna, a poza ośrodkiem: bajkolandia, park dinozaurów, farma Alexa, Łeba Park, fokarium, muzeum motyli, wydmy, morze, plaża. Zapisy i karty uczestnika w Zakrystii. Wypełnione karty i wpłata do 16.06. Zapraszamy scholkę, szkółkę piłkarską, oazę, dzieci komunijne i rocznicowe oraz chętne dzieci na super wyjazd.
 7. Spotkanie Klubu Seniora we wtorek 11.06 o godz. 17.00 na Plebani. Zapraszamy.
 8. Pielgrzymka do Guadalupe i Meksyku w dniach 4 – 14.12.2024r. Koszt 11 500zł.
 9. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: W sposób szczególny pragniemy podziękować za dekorację trasy i czterech Ołtarzy na Boże Ciało oraz za kwiaty. KSM Semper Fidelis, Ministrantom, Lektorom, za niesienie Sztandarów. Dziewczynkom za sypanie kwiatów, Chłopcom za niesienie poduszek i dzwonienie dzwonkami, PSP, Pani Kamili, Panu Henrykowi i Pani Paulinie oraz wszystkim za wszelką pomoc oraz za sprzątanie Kościoła. Bóg zapłać Pani Zakrystiance, Panu Kościelnemu i Panu Andrzejowi, a Wam za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Po Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek na uczelnie katolickie.
 10. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.