Menu Zamknij

Ogłoszenia XX  Niedziela Zwykła – 14.08.2022r.

 1. Serdecznie witamy wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze
  i przebywają na terenie naszej Parafii. Wczasowiczom oraz Wszystkim Parafianom, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem naszego patrona św. Krzysztofa i zapraszamy do korzystania z Eucharystii i nabożeństw w naszym kościele.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie
  od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00
 3. Kalendarz liturgiczny: w tym tygodniu obchodzimy wspomnienia
  • w poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
   Msze święte o według porządku Niedzielnego, a więc o 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00
  • w środę – Św. Jacka Odrowąża
  • w czwartek – Św. Klary Dziewicy
  • w sobotę – Św. Bernarda.
 4. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
 5. Już po raz kolejny Caritas organizuje akcję Tornister pełen uśmiechów, mającą na celu przygotowanie wyprawki szkolnej dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Polega ona na trzech prostych krokach. Zabranie z parafii pustego plecaka, wypełnienie zakupionymi przyborami szkolnymi
  i przyniesienie go za tydzień z powrotem do parafii. Chętnych darczyńców prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii.
 6. Bóg zapłać wszystkim ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz wpłacane na konto parafialne. W przyszłą niedzielę będzie taca inwestycyjna.
 7. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.