Ogłoszenia – XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2017r.

 1. Witamy wszystkich po urlopach i wakacjach. Dziękujemy za życzenia przesłane z różnych stron Polski i Europy. Witamy również nowych Parafian i życzymy szybkiej integracji z naszą Wspólnotą Parafialną.
 2. Jutro 4 września rozpoczyna się Nowy Rok szkolny i katechetyczny 2017/18. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku jutro o godz. 18.00. Zapraszamy Dzieci, Młodzież, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Pedagogów i Pracowników Szkół. Życzymy darów Ducha Świętego, aby ten rok był pomyślny i obfity w rzetelną wiedzę. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych najmłodszych uczniów.
 3. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa w naszej parafii:

  • we wtorek – litania do św. Jana Pawła II, – w środę – Nowenna do MBNP
  • w czwartek – litania do św. Krzysztofa, – w piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego(I Piątek Litania do NSPJ), – w I Sobotę – Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek- 8.09 – Święto Narodzenia NMP tradycyjnie nazywane MB Siewnej. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu: składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.
 5. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od godz. 11.00 – 12.00.
 6. Spotkanie Dzieci z Kolonii odbędzie się w Niedzielę17.09 o godz. 12.00. Będzie festyn: zdjęcia z kolonii loteria fantowa, cukrowa wata, słodycze, napoje, baloniki z helem. Serdecznie zapraszamy już teraz. A spotkanie poobozowe Młodzieży będzie 16.09w sobotę o godz. 18.00.
 7. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 18.30.
 8. Zbiórka Aspirantów i Ministrantów oraz chętnych, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o godz. 10.30.
 9. W sobotę 9.09 o godz. 16.30 spotkanie Grupy 50+: kawa, ciasto, herbata.
 10. Chętne Małżeństwa zapraszamy do Domowego Kościoła. Być może powstanie Trzeci Krąg. Informacje w Zakrystii.
 11. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Wilna.
 12. Parafia w Lublewie w dniach 11 – 12.09 organizuje Pielgrzymkę autokarową do Lichenia, Częstochowy i Gidl. Koszt 160 zł. W tym przejazd i nocleg. Szczegóły w Zakrystii.
 13. 13.10 w piątek organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Kadyn w 100 Rocznicę Objawień Fatimskich. Modlitwa o pokój w Duchu Pokuty pod przewodnictwem O. Jamesa Manjackala Misjonarza Miłosierdzia z Indii. Koszt 50 zł. Zapisy w Zakrystii.
 14. Informacja dot. Nowego boiska Parafialnego przy ul. Guderskiego. Jak wszystko dobrze pójdzie to prace rozpoczną się już w październiku. Będzie to sztuczna nawierzchnia. Cieszymy się również otwarciem w piątek kolejnych trzech oddziałów przedszkolnych. Razem w przedszkolu jest 135 dzieci w tym 90% z naszej Parafii.
 15. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu krótkoterminowej pełnowartościowej żywności. Zapraszamy codziennie o g. 21.15, a w Niedzielę g. 20.15.
 16. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Prasę Katolicką, Książki: Objawienia Maryjne na Świecie i Objawienia Fatimskie z Różańcem, nowe breloczki ze Św. Krzysztofem.
 17. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Ogłoszenia – XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2017r.
Przewiń na górę