Różaniec

Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła – 1.10.2017r.

 1. Dzisiaj rozpoczął się miesiąc październik i najpiękniejsza modlitwa Maryjna jaką jest Różaniec. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych codziennie na Różaniec na godz. 18.30, a w Niedzielę na godz. 17.30. Dzieci będą otrzymywały obrazki, a na koniec będą nagrody. Codziennie na Różaniec przychodzą dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. i młodzież kl. III gimnazjalnych. Poświęcenie Różańców dzieci kl. III dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12.00. Rodziców dzieci kl. III zapraszam do Zakrystii po Różańce, Książeczki i Świece.
  A za tydzień będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski pod Hasłem „Idźmy z nadzieją na przód” i zbiórka ofiar do puszki dla ubogiej a zdolnej młodzieży.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

 3. w poniedziałek – 2.10 – Św. Aniołów Stróżów.
 4. we wtorek – litania do św. Jana Pawła II,
 5. w środę – 4.10 – Św. Św. Franciszka z Asyżu.Po Mszy.Nowenna do MBNP
 6. w czwartek – 5.10 – Św. Faustyny Kowalskiej. Litania do św. Krzysztofa.
 7. w piątek – Po mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 8. w sobotę – 7.10 – I Sobota M-ca. O godz. 18.00 Msza Św. Po Mszy zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Njaświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy Czcicieli Żywego Różańca.

 9. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu: Ks. Arturowi, który w piątek obchodzi swoje imieniny składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa. Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 10. Spotkanie z Panią z firmy krawieckiej i przymiarka alb dla Dzieci Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. dla jednej grupy we wtorek o godz. 19.00, a dla drugiej grupy w środę o godz. 19.00.
 11. Katecheza dla Młodzieży Kl. III przygotowujących się do Bierzmowaniadzisiaj o godz. 18.00.
 12. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 18.30.
 13. Parafialna Poradnia Prawna w najbliższą sobotę nie czynna.
 14. Zbiórka Ministrantów oraz tych, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o 10.30, a dzieci chętne śpiewać w Chórku Parafialnym zapraszamy w sobotę o 11.00.
 15. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na Sali SP 86.
 16. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy, koszenie trawy, nowe kropielnice oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu krótkoterminowej pełnowartościowej żywności. Zapraszamy codziennie o g. 21.15, a w Niedzielę g. 20.15.
 17. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Prasę Katolicką, nowe breloczki ze Św. Krzysztofem.
 18. Komunikaty Kurialne i inne.
 19. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę