Poniedziałek Wielkanocny – 17.04.2017r.

 1. Trwa Oktawa Wielkanocy. Drugi Dzień Świąt przeżywamy jako radość ze Zmartwychwstania Chrystusa i naszego kiedyś Zmartwychwstania.
 2. W najbliższą Niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego i III Rocznica Kanonizacji Św. Jana Pawła II. A także zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla Chrześcijan w Syrii. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego jako Hołd wdzięczności Bogu za Świętego Jana Pawła II- Wielkiego Polaka.
 3. Msza Św. codziennie o godz. 18.00. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach : z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie,o szczęśliwe rozwiązanie,o szczęśliwą podróż, o szczęśliwą operację, o pomyślne zdanie egzaminu na prawo jazdy, o zdanie matury i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia. Są jeszcze wolne intencje.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek – po Mszy Litania do Św.Jana Pawła II-w środę? Po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek – Po Mszy Św. Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  Wszystkim solenizantom składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosław. Bożego, Opieki MB, Św. Jana Pawła II i Św. Krzysztofa.

 5. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie po Mszy Św.
 6. W sobotę 22.04. o godz. 10.00. I Spowiedź Dzieci Kl. III. Dzieci przychodzą ubrane na galowo.
 7. Zbiórka ministrantów i aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 8. W sobotę nieczynna Parafialna Poradnia Prawna.
 9. W sobotę o godz. 16.00 trening PSP.
 10. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę Skarbnicy Parafialni będą zbierać ofiary na budowę Kościoła.
 11. Jutro o godz. 18.30 spotkanie wszystkich, którzy zgłosili się do pomocy przy krótkoterminowej żywności z Biedronki.
 12. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za dekoracje świąteczne, sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc i ofiary. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.Dziękuję Kościelnej Służbie Mężczyzn Semper Fidelis, Lektorom, Ministrantom i aspirantom. Bóg zapłać za kwiaty do grobu i za dary dla biednych złożone w Wielką Sobotę, które wczoraj zostały zawiezione do domu dziecka i rozdane biednym i potrzebującym. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 13. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, breloczki, płaskorzeźby i obrazki ze Św. Krzysztofem patronem kierowców i podróżujących.
 14. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na II dzień Świąt i cały tydzień.
Przewiń na górę