- Trwa Oktawa Wielkanocy. Poniedziałek Wielkanocny przeżywajmy jako radość ze Zmartwychwstania Chrystusa i naszego kiedyś Zmartwychwstania. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Uczelnie Katolickie Archidiecezji Gdańskiej. A za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz zbiórka ofiar do puszek na Caritas AG.
- W tym tygodniu obchodzimy Oktawę Wielkanocy: – we wtorek – Litania do Św. Jana Pawła II; – w środę- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – w Czwartek Litania do Św. Krzysztofa;- w Piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek nie ma postu.
Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu. Ks. Markowi z okazji imienin składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
- Spotkanie dla Rodziców Dzieci Komunijnych odbędzie się w najbliższą środę 23.04 po Mszy Św. o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa. Próba Dzieci Komunijnych grupa II – 24.04 czwartek godz. 18.45, a grupa I ? ma próbę za tydzień we wtorek 29.04 o godz. 18.45. A katecheza dla Młodzieży Kl. VIII w piątek o godz. 19.00.
- Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za dekoracje świąteczne, sprzątanie Kościoła oraz wszelką pomoc i ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania Triduum paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać Kapłanom za trud posługi w Konfesjonale w Wielkim Tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję P. Zakrystiance Małgorzacie i P. Mirkowi Kościelnemu, P. Szymonowi. Pani Organistce i Solistom z Chóru i Zespołu Muzycznego, KSM Semper Fidelis, Lektorom, Ministrantom, aspirantom. Bóg zapłać za kwiaty do Grobu Pańskiego i za dary dla biednych i dla dzieci złożone w Wielką Sobotę, które wczoraj zawiozłem do domu dziecka w Oliwie. Bóg zapłać za życzenia Świąteczne, smsy, mmsy i maile. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
- Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na II dzień Świąt i cały tydzień.