Święto Ofiarowania Pańskiego 02.02.2020

 1. Przeżywamy dzisiaj Święto MB Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Św.
 2. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – 03.02 – Św. Błażeja Biskupa i Męczennika. Po Mszy Św. Błogosławieństwo gardła Świecami;
  • w środę – 5.02 – Św. Agaty Dziewicy i Męczennicy;
  • w czwartek – 6.02 – Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników Japońskich;
  • w piątek – 7.02 – I Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi Św. rano o 8.15 i wieczorem od godz. 17.15. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek i sobotę od godz. 11.00.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego Opieki Matki i Świętego Krzysztofa.

 4. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 5. Zbiórka Ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Próba Chórku Dziecięco – młodzieżowego w sobotę o godz.11.00.
  Poradnia prawna i neurologopedyczna czynne w sobotę o godz.11.00 po umówieniu telefonicznym.
 6. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży kl. ponadpodstawowych przygotowujących się do Bierzmowania rozpocznie się po zakończeniu Kolędy, czyli po 8 lutego.
 7. Trening Parafialnej Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy chłopców do od 6 – 12 lat, aby zapisywali się do szkółki piłkarskiej. Koszt tylko 15 zł miesięcznie za wynajem sali.
 8. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć kalendarze parafialne na Rok 2020, prasę katolicką, a wodę święconą w Zakrystii.
 9. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła, PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA. Serdecznie zapraszamy do pomocy przy rozbieraniu Świątecznej dekoracji jutro na godz. 17.00. ministrantów, lektorów, KSM Semper Fidelis, Żywy Różaniec, PZC, Kościół Domowy, Grupę 50+
 10. Plan Kolędy jest na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl . Jest również wywieszony na klatkach i w skrzynkach pocztowych.
  Kolęda dodatkowa 8.02.2020.
Przewiń na górę