Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (20.11.2016r.)

 1. Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski – Dzisiaj intronizacja Jezusa Chrystusa jako Króla Polski i Całego Wszechświata. Kleryków GSD będziemy gościć w II Niedzielę Adwentu czyli 4.12.
 2. Powoli dobiega końca listopad, który jest miesiącem pamięci o naszych bliskich zmarłych. Choć pamiętamy o nich cały rok. W związku z tym można jeszcze złożyć wypominki listopadowe i roczne za zmarłych w Zakrystii lub na tacę.
 3. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Święta w dni powszednie o godz. 18.00. Codziennie przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, szczęśliwą operację, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski i pamiętajmy o naszych zmarłych.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – 21.11 – Wspomnienie Ofiarowania NMP.
  • we wtorek – 22.11 – Św. Św. Cecylii Dziewicy i Męczennicy.
  • w czwartek – 23.11. – Św. Andrzeja i Towarzyszy Męczenników Koreańskich.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, łask Bożych, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Trening Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00.
 6. Zbiórka ministrantów i aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 7. Katechezy dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży kl. III gimnazjalnych już nie będzie. Rozpocznie się dopiero w lutym.
 8. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od : 10.00 – 11.30.
 9. W minionym tygodniu Skarbnicy zbierali ofiary na budowę Kościoła. Uzbierali 5540 zł. Skarbnikom wielki za trud, a Wam za ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 10. Kochani pojawiają się już fałszywi roznosiciele opłatka. Pamiętajmy, żeby nie przyjmować opłatka niewiadomego pochodzenia, od przygodnych roznosicieli i nie kupować w marketach. W naszej Parafii Poświęcony opłatek roznoszą sami Księża do każdej Rodziny według następującego planu. Prosimy przekazać tę informację nowym Mieszkańcom. Ze względu na pierwszy termin ferii zimowych, które rozpoczną się 16.01 część Kolędy zaczniemy wyjątkowo jeszcze w Adwencie.
 11. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką.
 12. Bóg zapłać wszystkim za pracę i sprzątanie Kaplicy, oraz za pomoc i ofiary.
 13. A teraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski i Całego Wszechświata.
Przewiń na górę