Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019 r

 1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Polski i Całego Wszechświata.
  Podczas Mszy Św. o godz. 10.30 będziemy gościć Chór „Trinitas'”z Gdyni Dąbrowy z Parafii Św. Trójcy, a po Mszy Św. wysłuchamy Akatyst ku czci NMP.
 2. Za tydzień rozpocznie się już Adwent i Roraty od 2.12 o godz. 8.30 i 18.00. Lampiony do nabycia przy wyjściu z Kościoła.
 3. Powoli dobiega końca miesiąc listopad, czas pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki listopadowe do końca miesiąca, a roczne w każdą Niedzielę o godz. 8.40. Przyjmujemy jeszcze – wypominki za zmarłych w Zakrystii, na tacę lub w biurze parafialnym. Kartki na wypominki są przy wyjściu z Kościoła.
 4. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą operację, o szczęśliwą podróż, o zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu a otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych. Są wolne intencje. Przyjmujemy Msze Gregoriańskie
 5. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w sobotę – 30.11 – Św. Andrzeja Apostoła tradycyjnie zwany Andrzejki.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznicę ślubu składamy jak najlepsze życzenia: dużo zdrowia, Bożego Błogosławieństwa, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 6. Biuro Parafialne czynne codziennie od godz. 9.00 i 8.30.
 7. Poradnia Prawna i Poradnia neurologopedyczna czynne w sobotę o g. 11.00.
 8. Zbiórka Ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Próba Chórku w sobotę o 11.00 .
 9. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00 na Sali przy SP 86. .
 10. Katechezy dla dzieci Kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży Bierzmowanej nie będzie. Rozpocznie się dopiero pod koniec stycznia po feriach zimowych.
 11. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc i ofiary, PZC za prowadzenie programu spiżarnia.
 12. W minioną Niedzielę poświęciliśmy opłatek na Stół Wigilijny i sami Księża roznosimy do Waszych Rodzin i Domów. Bóg zapłać za bardzo życzliwe przyjmowanie i ofiary. Plan jest wywieszony na klatkach w blokach, skrzynkach pocztowych i na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl .
 13. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
 14. A za dwa tygodnie 8 grudnia rozpoczniemy już Kolędę na ul. Czermińskiego.
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019 r
Przewiń na górę