Uroczystość – Św. Rodziny Jezusa, Maryi, Józefa – 31.12.2017r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Św. Rodziny z Nazaretu Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za wszystkie Rodziny z naszej Parafii, w Polsce i na świecie, aby Św. Rodzina nas wspomagałai obdarzała potrzebnymi łaskami, zdrowiem i radością, pokojem i miłością, aby nam niczego nie brakowało, a życie miłością pałało.
 2. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Msza Św. od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 ze względu na Kolędę. Przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej.
 3. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 4. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości i wspomnienia:
  • poniedziałek ? 1.01 -Pierwszy dzień Nowego 2018 Roku, obchodzimy Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój na Świecie. Msze Św. jak w każdą Niedzielę. Pamiętajmy, że mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy Św.
  • we wtorek ? 2.01 ? Św. Bazylego i Grzegorza Biskupów i Doktorów Kościoła.
  • w piątek ? 5.01 ? Pierwszy Piątek Miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy od godz. 11.00. Okazja do spowiedzi Św. od godz. 17.30. Msza Św. o godz. 18.00.
  • w sobotę – 6.01 – Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjnie zwana Trzech Króli. Msze Św. jak w każdą Niedzielę. Po Mszy Św. poświęcenie kadzidła, wody i kredy, którą napiszemy na drzwiach naszych domów i mieszkań pierwsze litery imion Trzech Mędrców K + M + B RP 2018 na znak, że przyjęliśmy Jezusa Nowonarodzonego do naszych Rodzin. Poświęconą kredę i kadzidło będzie można zabrać przy wyjściu z Kaplicy, a wodę w Zakrystii. Ofiary przeznaczone na Misje. Jest to również I sobota miesiąca. Po Mszy o godz. 18.00 zmiana Tajemnic Różańca Św. i Adoracja Najśw. Sakramentu. Zapraszamy.

  Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.

 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania rozpocznie się po feriach zimowych.
 6. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką, kalendarze parafialne na Rok 2018, zestawy kolędowe i wodę święconą w Zakrystii.
 7. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: dekoracje Świąteczne, za sprzątanie Kaplicy , PZ Caritas za prowadzenie programu ?SPIŻARNIA?. Żywność z Biedronki dziś o 19.00.
 8. Dalsza część kolędy od 2.01. Plan jest na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl. Jest również wywieszony na klatkach i w skrzynkach pocztowych. Kolęda dodatkowa 25 i 26.01.2018.Plan Kolędy.
 9. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Nowy 2018 Rok, aby był pomyślny.
Przewiń na górę