Menu Zamknij

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Wniebowstąpienie Pańskie, a za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. tradycyjnie zwane Zielone Świątki. Dzisiaj jest trzeci dzień Nowenny do Ducha Świętego.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości:
  • – w środę – 19.05 – o godz. 18.00 – Uroczysta Msza Św. Koncelebrowana razem z 7 Księżmi moimi Kolegami, którzy byli razem ze mną święceni 19.05.1990r. Będziemy w naszym Kościele obchodzić 31 Rocznicę Święceń Kapłańskich. Serdecznie zapraszam;
  • w sobotę – 22.05
   – Uroczystość I Komunii Św.
   Spowiedź Dzieci w piątek o godz. 16.30 – Grupa I; o 16.45 – Grupa II; o 17.00 – Grupa III; o 17.15 – Grupa IV; o 17.30 – Grupa V. Do spowiedzi Dzieci przychodzą ubrane na galowo, ale nie w albach. Po spowiedzi Dzieci będzie okazja do spowiedzi dla Rodziców i Rodzeństwa. Porządku będzie pilnować KSM Semper Fidelis.
   Wejściówki dla gości na I Komunię Św. po próbie mogą odebrać Rodzice.
   – Ze względu na I Komunię Św. Msza Parafialna w sobotę rano będzie wyjątkowo o 7.30, a po niej Nabożeństwo Majowe.
   – W sobotę o godz. 18.00 w naszej Parafii będzie Bierzmowanie. Młodzież ubrana na galowo przychodzi na 17.30. Próby dla Młodzieży: we wtorek o 20.15 tylko ci co mają funkcje. Natomiast w środę i piątek o godz. 20.15 wszyscy. Spowiedź dla Młodzieży i ich Rodzin w czwartek od godz. 17.00. Wszystkie informacje dotyczące I Komunii Św. i Bierzmowania są na stronie parafialnej www.swkrzysztof. pl. Ze względu na Bierzmowanie w sobotę nie będzie Wieczernika i Adoracji, a Nabożeństwo Majowe będzie tylko rano. Intencje Mszalne z soboty z godz. 18.00 będą odprawione rano o 7.30.
  • Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa. Modlimy się też za maturzystów o zdanie kolejnych egzaminów.

 3. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie.
 4. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem, a w Niedzielę po Mszy o godz. 18.00.
 5. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00. po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 6. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc, za dzisiejsze ofiary na tacę budowlaną i za ofiary wpłacane na konto parafialne. PZC za prowadzenie codziennie programu SPIŻARNIA. Za transmisje P. Robertowi i Żonie Ani. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 7. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.