Menu Zamknij

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022r.

 1. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św. Codziennie po Mszy Nowenna do Ducha Świętego.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do czwartku od 17.30 – 18.00.
 3. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem do wtorku włącznie, a od środy Nabożeństwo Czerwcowe. Serdecznie zapraszamy.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
  • We wtorek obchodzimy Święto Nawiedzenia NMP;
  • w środę Św. Justyna Męczennika;
  • w I czwartek modlić się będziemy o Kapłanów i za Kapłanów;
  • w piątek – I piątek miesiąca – obchodzimy wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy.
   Chorych odwiedzimy z Komunią Św. od godz. 10.00.
   Okazja do spowiedzi rano od 8.00 i wieczorem na godz. 16.30 przychodzą Dzieci Rocznicowe, a od 17.00 pozostałe Dzieci;
  • w sobotę – I Sobota miesiąca – Wieczernik o godz. 17.15, a po Mszy Św. o godz. 18.00 Adoracja, Różaniec i zmiana Tajemnic.
  • ,

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki M. Bożej i Św. Krzysztofa.

 5. Trwa Biały Tydzień dla dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. Dzieci w strojach komunijnych przychodzą przez cały tydzień codziennie na godz. 18.00 do soboty włącznie. Jeszcze raz Bóg zapłać Dzieciom i Rodzicom za piękną uroczystość, przepiękną dekorację oraz za złożone ofiary, które będą przeznaczone na pracy przy tynkowaniu wewnątrz Kościoła. Prace rozpoczniemy 6 czerwca od postawienia rusztowania.
 6. Rocznica I Komunii Św. będzie za tydzień w Niedzielę 5.06 o godz. 10.30. Spotkanie dla Rodziców i Dzieci Rocznicowych jutro o godz. 18.30. Zapraszamy także dzieci z dwóch poprzednich lat, które nie miały rocznicy I Komunii Św. Próby Dzieci Rocznicowych będą w środę i czwartek o godz. 18.30. A Spowiedź dzieci Rocznicowych i Rodziców piątek o godz. 16.30. Po Mszy o godz. 18.00 dekoracja i sprzątanie Kościoła. I Komunia Św. w r.2023 będzie 27.05 w sobotę.
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: szczególnie Rodzicom Dzieci Komunijnych za wszelką pomoc i dekoracje. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz wpłacane na konto parafialne.
 8. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.