V Niedziela Wielkiego Postu – 2.04.2017

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. W tym czasie mamy więcej się modlić uczęszczając na Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale, wytrwać w postanowieniach oraz czynić uczynki miłosierdzia. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie Palm na wszystkich Mszach Św. Przed każdą Mszą będzie można nabyć u nas naturalne, ekologiczne Palmy, które wykonają nasze Parafianki. Prosimy, aby nie kupować w marketach. Ofiary z Palm przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 2. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 10.00 dla tych co nie mogą być po południu. A dzieci, młodzieży i dorosłych zapraszamy wieczorem o godz. 18.30 na Drogę Krzyżową ulicami naszej Parafii. Zachęcamy do licznego udziału w tym publicznym wyznaniu wiary w Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Zabierzmy ze sobą świece, lampiony i latarki.
 3. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym dzisiaj o godz. 17.30.
 4. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości:
  • wtorek – Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II.
  • środa – Po Mszy Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – 7.04 – Przypada I Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy od godz. 11.00.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Katecheza dla Dzieci przygotowujących się do I K. Św. jutro o godz. 18.30.
 6. Zbiórka Ministrantów i Aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 7. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę od godz. 10.30.
 8. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 9. W przyszłą Niedzielę na godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie scholki.
 10. Organizujemy wakacyjny wyjazd do Zakopanego(Murzasichle) dla młodzieży w dniach 23.06 – 3 lipca. Chętnych prosimy zgłaszać się do Ks. Artura. A dla dzieci do Darłówka k. Ustki od 2 – 10 sierpnia. Szczegóły w maju.
 11. Potrzebna gospodyni domowa na kilka godzin odpłatnie.
 12. Grupa 50 + zaprasza na spotkania: w poniedziałki o godz. 10.00 na kijki, w czwartki o godz. 14.20 – gimnastyka – wyjazd z przystanku k. Kaplicy.
Przewiń na górę