Menu Zamknij

V Niedziela Wielkiego Postu – 3. 04. 2022r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu – dawniej zwaną I Niedzielą Męki Pańskiej – przed nami jeszcze dwa tygodnie i będą Święta Wielkanocne. Starajmy się przyjść na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale i pamiętać o jałmużnie.
  A za tydzień Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Naturalne Palmy będą do nabycia przy Kościele.
 2. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Św. z modlitwą o pokój na Wschodzie i za Ukrainę codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 9.00, a wieczorem o godz. 18.30 Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii. Zabierzmy ze sobą świece i latarki.
 5. Na Spotkaniach Synodalnych opracowaliśmy anonimową ankietę dotyczącą naszej Parafii. Wszystkie informacje są na stronie Parafialnej www.swkrzysztof.pl. Zapraszamy i zachęcamy do wypełnienia ankiety.
 6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek o godz. 18.30. Obecność wszystkich Wolontariuszy obowiązkowa.
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła oraz za wszelką pomoc, za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne. Do sprzątania zapraszamy w następujących porządku:
  • I sobota miesiąca – Żywy Różaniec;
  • II sobota Różaniec Rodziców za Dzieci;
  • III sobota – Kościół Domowy;
  • IV sobota – Grupa dotychczasowa.

  Zapraszamy również wszystkich chętnych w dowolną sobotę i bardzo prosimy o zaangażowanie się w tę prace.

 8. Niech nam Wszystkim Pan Bóg Błogosławi.