V Niedziela Zwykła – 05.02.2017

 1. Msza Św. od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 ze względu na Kolędę. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach:z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

  • w poniedziałek ? 6.02 ? Św. Pawła i Towarzyszy. Męczenników Wietnam.
  • w piątek ? 10.02 ? Św. Scholastyki Dziewicy.

  Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.

 3. Plan Kolędy?????????????????????????? W mieszkaniu należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, Krzyż, dwie świece, Pismo Św. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty od katechezy i indeksy. Całe Rodziny starają się być obecne w domu, by razem z Kapłanem prosić o Błogosławieństwo Boże dla swojej Rodziny. Kolęda dodatkowa 12.02.2017.
 4. Do Biura Parafialnego prosimy kontaktować się telefonicznie.
 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania rozpocznie się po zakończeniu Kolędy, a więc po 12 lutego.
 6. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 7. Zbiórka Ministrantów i Aspirantów w sobotę o godz. 10.30. 7. Chcemy rozpocząć działanie Grupy Modlitewnej ?Matki w Modlitwie?. Mamy, które chcą się modlić za własne dzieci te małe w wózkach i te większe,a tych Mam jest bardzo dużo. Będą mogły się spotykać w ciągu dnia. Bo przecież one zostają same z dziećmi przez cały dzień. Będzie to również okazja do dzielenia się doświadczeniami. Spotkania będą się odbywały w domach.O szczegółach opowie nam w najbliższym czasie Karolina Szrajber.
 8. Sprawozdanie za ubiegły rok i z Kolędy będzie za tydzień.
 9. Trwają prace ziemne GPEC. Są duże utrudnienia. Bądźmy ostrożni.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu i sprzątanie Kaplicy.Szczególnie za rozebranie dekoracji świątecznej.
 11. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką:kalendarze parafialne na rok 2017,kropidełka, puzzle ze Św. Janem Paweł II oraz breloczki ze Św. Krzysztofem.
 12. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę