V Niedziela Zwykła – 4.02.2018r.

 1. Przeżywamy w województwie Pomorskim ferie zimowe. Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom życzymy dobrego wypoczynku.. Wczoraj grupa Młodzieży z Ks. Arturem wyjechali na ferie zimowe do Murzasichle. Życzymy im, aby szczęśliwie i bezpiecznie odpoczywali i wrócili do domu.
 2. Msza Św. w dni powszednie o godz. 18.00 , a w Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Przed Mszą Św. również okazja do spowiedzi świętej. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Święta i Wspomnienia:

  • w poniedziałek ? 5.02 ? Św. Agaty Dziewicy i Męczennicy. Po Mszy Błogosławieństwo Chleba, który jest znakiem dobroci i wody, która jest znakiem pomocy przed niebezpieczeństwem ognia.
  • we wtorek ? 6.02 ? Św. Pawła Miki i Towarzyszy. Po Mszy Litania do Św. JPII.
  • w środę ? po Mszy ? Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek ? Po Mszy ? Litania do Św. Krzysztofa. – w piątek ? Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • w sobotę ? Św. Scholastyki.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić urodziny, imieniny i rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.

 4. Za tydzień w Niedzielę będziemy przeżywać XXVI Światowy Dzień Chorego.
 5. Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Św..
 6. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. i dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania rozpocznie się po zakończeniu ferii zimowych. Bierzmowanie w naszej Parafii będzie 23.04, którego udzieli Biskup Zbigniew Zieliński. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie byli do Bierzmowania zapraszamy aby się zgłosili i mogli uzupełnić Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.
 7. Próba chórku w sobotę o godz. 11.00.
 8. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz. 11.00 po umówieniu się Tel.
 9. Trening PSP będzie po feriach.
 10. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką, kalendarze parafialne na Rok 2018, zestawy kolędowe, kropidełka i wodę święconą w Zakrystii.
 11. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: rozebranie dekoracji Świątecznej, za sprzątanie Kaplicy PZ Caritas za prowadzenie programu ?SPIŻARNIA?.
 12. W dniach od 28.04 ? 1.05 organizujemy 4 dniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wieliczki, Wadowic, Oświęcimiai Krakowa. Koszt 740 zł.
 13. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę