Menu Zamknij

V Niedziela Zwykła – 6. 02. 2022r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą słuchając Słowa Bożego i posilając się Ciałem Chrystusa.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w czwartek – 10.02 – Św. Scholastyki Dziewicy. A także 102 Rocznica Zaślubin Polski z Morzem;
  • w piątek – 11.02 – NMP z Lourdes. Jest to XXX Światowy Dzień Chorego. Po Mszy Św. będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych;
  • w sobotę – Wieczernik o godz. 17.15. Serdecznie Zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosław. Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa

 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30; a w czwartek od godz. 17.00.
 4. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Są wolne godziny.
 5. Ze względu na bardzo duży wzrost zakażeń zawieszamy katechezę do Bierzmowania, spotkania grupy Młodzieżowej, zbiórkę ministrantów i próbę scholki do odwołania.
 6. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: szczególnie za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej i sprzątanie Kościoła oraz za wszelką pomoc. Jeśli ktoś by był jeszcze chętny do pomocy przy sprzątaniu Kościoła to serdecznie zapraszamy w każdą sobotę na 9.00. Dziękujemy PZC za prowadzenie programu spiżarnia. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę i wpłacane na konto parafialne.
 8. Kronika żałobna:
  W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Czesław Szuszczakiewicz l.82 z ul. Flisykowskiego 13. Polecamy wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu.