VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017

 1. Msza Św. w tygodniu o godz. 18.00 . Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach:z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie,o szczęśliwe rozwiązanie,o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

  • we wtorek – 14.02 – Św. Cyryla i Metodego Patronów Europy. Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II.
  • w środę? Po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek – Po Mszy Św. Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – Po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.

 3. Dzisiaj od godz. 15.30 Kolęda dodatkowa. Jeśli ktoś by jeszcze chciał przyjąć Kolędę prosimy zgłosić się po Mszy Św. w Zakrystii.
 4. Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Św. o godz. 18.30.
 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.jutro o godz. 18.30 , a dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o godz. 18.30 i będzie już codziennie, bo Bierzmowanie w naszej Parafii będzie bardzo szybko- już 24 lutego o godz. 18.00,którego udzieli Ks.Biskup Wiesław Szlachetka.Obecność obowiązkowa.
 6. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 7. Zbiórka Ministrantów i Aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 8. Chcemy rozpocząć działanie Grupy Modlitewnej ?Matki w Modlitwie?. Mamy, które chcą się modlić za własne dzieci te małe w wózkach i te większe,a tych Mam jest bardzo dużo. Będą mogły się spotykać w ciągu dnia. Bo przecież one zostają same z dziećmi przez cały dzień. Będzie to również okazja do dzielenia się doświadczeniami. Spotkania będą się odbywały w domach.O szczegółach opowie nam w najbliższym czasie Karolina Szrajber.
 9. Trwają prace ziemne GPEC. Są duże utrudnienia. Bądźmy ostrożni.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu i sprzątanie Kaplicy.
 11. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką:kalendarze parafialne na rok 2017, puzzle ze Św. Janem Paweł II oraz breloczki ze Św. Krzysztofem.
 12. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę