VI Niedziela Zwykła 16.02.2020

 1. Powoli dobiega i tak dość długi karnawał. W tym tygodniu będzie tłusty czwartek, w następny wtorek śledzik i Środa Popielcowa.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • we wtorek – 18.02. Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II,
  • w środę – 19.02 Po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
  • w czwartek – 20.02.Po Mszy Św. Litania do Św. Krzysztofa,
  • w piątek – 21.02 Po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego,
  • w sobotę – 22.02 Święto katedry św. Piotra Apostoła.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego Opieki Matki i Świętego Krzysztofa.

 3. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach: z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie, o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, pamiętajmy o naszych zmarłych.
 4. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00.
  Próba Chórku Dziecięco – młodzieżowego w sobotę o godz.11.00.
 5. Poradnia prawna i neurologopedyczna czynne w sobotę o godz.11.00 po umówieniu telefonicznym.
 6. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.w środę o 18.30; dla młodzieży kl. ponadpodstawowych przygotowujących się do Bierzmowania w czwartek o 18.30
 7. Trening Parafialnej Szkółki Piłkarskiej w sobotę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy chłopców do od 6 – 12 lat, aby zapisywali się do szkółki piłkarskiej. Koszt tylko 15 zł miesięcznie za wynajem sali.
 8. W przyszłą Niedzielę 23.02 o godz. 16.00 w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obłużu pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa odbędzie się Uroczystość 33 Rocznicy powstania Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis Archidiecezji Gdańskiej. Serdecznie zapraszamy Braci z Naszej Parafii ze Sztandarem, ale również wszystkich, którzy brali udział w Pielgrzymkach Św. Jana Pawła II do Polski.
 9. Po trzymiesięcznej przerwie Skarbnicy Parafialni będą zbierali ofiary na prace przy Nowym Kościele. Skarbnikom za wielki trud, a Wam za ofiary złożone i wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.
 10. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć kalendarze parafialne na Rok 2020, prasę katolicką.
 11. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła, PZ Caritas za prowadzenie programu SPIŻARNIA.
Przewiń na górę