VII Niedziela Zwykła – 19.02.2017

 1. Powoli dobiega końca bardzo długi karnawał. Będzie tłusty czwartek, w najbliższy wtorek śledzik zakończy karnawał.
 2. Msza Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Przed Mszą Św. okazja do spowiedzi św. Zamawiajmy Msze Św. w różnych intencjach:z okazji urodzin, imienin, rocznic ślubu, o zdrowie,o szczęśliwe rozwiązanie,o szczęśliwą podróż, o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy i innych egzaminów, dziękujmy Bogu za otrzymane łaski, jak również pamiętajmy o naszych zmarłych, aby o nas pamiętały następne pokolenia.
 3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:- we wtorek – Po Mszy Litania do Św. JP II. – w środę – Po Mszy Nowenna do MB Nieustającej pomocy.
  • w czwartek – Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • w piątek – Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia,Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i Św. Krzysztofa.

 4. Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Św. o godz. 18.30.
 5. Katecheza dla dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii Św.jutro o godz. 18.30 , a Nowenna do Ducha Św. i próby dla młodzieży kl. III gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania codziennie o godz. 18.00.Bierzmowanie w naszej Parafii będzie już w najbliższy piątek 24 lutego o godz. 18.00, którego udzieli Biskup Wiesław Szlachetka. Serdecznie zapraszamy Kandydatów, ich Rodziców, Dziadków, Babcie, Rodziny, Świadków, ale i całą wspólnotę. Młodzież przychodzi na godz. 17.30 ubrana na galowo. Spowiedź Kandydatów, Świadków, Rodziców i Rodzin w czwartek od godz. 17.00. Próba generalna kandydatów ze świadkami w czwartek o godz. 18.30.Bardzo proszę Braci z KSM Semper Fidelis o pilnowanie porządku w środę w Kaplicy i na parkingu.
 6. Trening PSP w sobotę o godz. 16.00.
 7. Zbiórka Ministrantów i Aspirantów w sobotę o godz. 10.30.
 8. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę skarbnicy Parafialni po dłuższej przerwie będą zbierać ofiary na budowę Kościoła. Bardzo prosimy o hojne ofiary żebyśmy mogli ruszyć szybciej z budową.
 9. Bóg zapłać Karolinie Szrajber za słowo dotyczące Grupy Modlitewnej ?Matki w Modlitwie?. Mamy, które chcą się modlić za własne dzieci te małe w wózkach i te większe,a tych Mam jest bardzo dużo, będą mogły się spotykać w ciągu dnia. Bo przecież one zostają same z dziećmi przez cały dzień. Będzie to również okazja do dzielenia się doświadczeniami. Spotkania będą się odbywały w domach.
 10. Trwają prace ziemne GPEC. Są duże utrudnienia. Bądźmy ostrożni.
 11. Serdeczne Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu i sprzątanie Kaplicy.
 12. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką:kalendarze parafialne na rok
  2017, puzzle ze Św. Janem Paweł II oraz breloczki i obrazki ze Św. Krzysztofem.
 13. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na Niedzielę i cały nadchodzący tydzień.
Przewiń na górę