Menu Zamknij

X Niedziela Zwykła – 6.06.2021 r.

 1. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała dziękując Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu za Dar Najświętszego Sakramentu i prosimy o łaskę częstej Komunii Św. dla nas. Codziennie procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy wieczornej.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystości i Wspomnienia:
  • we wtorek – 8.06 – Św. Jadwigi Królowej;
  • w czwartek – 10.06 – Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy poświęcenie wianków;
  • w piątek – 11.06 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości w piątek nie ma postu;
  • w sobotę – 12.06 – Niepokalanego Serca Maryi. Wieczernik o godz. 16.45 i Adoracja o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu, składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Świętego Krzysztofa.

 3. Całodzienna Adoracja w naszej Parafii jutro od godz. 9.00 – 18.00. Serdecznie zapraszamy grupy duszpasterskie (Wieczernik, Grupa Adoracyjna, Żywy Różaniec, Grupę 50+, Semper Fidelis, Kościół Domowy, Ministrantów i Lektorów)oraz wszystkich chętnych.
 4. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy Św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablotach i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl
 6. Spotkanie Chóru Dziecięco Młodzieżowego w sobotę o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich, którzy należeli do chóru i tych, którzy by chcieli śpiewać. Szczególnie Dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. oraz młodsze i starsze.
 7. Trening PSP w sobotę o 16.00 na boisku przy SP nr 86.
 8. W Zakrystii są do odebrania płyty ze zdjęciami z I Komunii Św. i z Bierzmowania.
 9. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc, za ofiary na tacę i wpłacane na konto parafialne. PZC za prowadzenie programu SPIŻARNIA. Panu Robertowi i żonie Ani za transmisje. Od 1.06 transmisje w Niedziele o 9.00 i 12.00. Szczególnie pragnę podziękować za pomoc w przygotowaniu Czterech Ołtarzy i Procesji na Boże Ciało oraz wszelką pomoc, piękne kwiaty i dekoracje. Dziewczynkom za sypanie kwiatów, chłopcom za niesienie poduszek i dzwonienie dzwonkami, Dzieciom Komunijnym, Ministrantom, Lektorom, KSM Semper Fidelis, Kościołowi Domowemu. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 10. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.