Menu Zamknij

XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024r.

 1. Dzisiaj odbędzie się XII Marsz dla Życia i Rodziny oraz III Festiwal dla Życia, pod patronatem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Ubrani na biało przejdziemy głównymi ulicami Gdańska. Marsz rozpocznie się o godzinie 15.00 przed Kaplicą Królewską w Gdańsku, a zakończy o 16.00 na Placu Zebrań Ludowych. Tam odbędzie się Festiwal dla życia, który potrwa do godziny 22.00. Wiele różnych atrakcji dla Dzieci i Dorosłych. Zapraszamy.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • jutro – Św. Brata Alberta Chmielowskiego Zakonnika;
  • – w piątek – Św. Alojzego Gonzagi Zakonnika.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki M Bożej, Św. Krzysztofa i Św. Rity.

 3. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów.
 4. Wyjazd wakacyjny dla Dzieci do Łeby w dniach od 25.06-2.07. Koszt 1 400 zł. W programie: w ośrodku wczasowym -JANINA? oprócz modlitwy: basen, orlik, sala karaoke, siłownia, siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, baza kajakowa, dyskoteka, sauna, a poza ośrodkiem: bajkolandia, park dinozaurów, farma Alexa, Łeba Park, fokarium, muzeum motyli, wydmy, morze, plaża. Zapisy i karty uczestnika w Zakrystii. Wypełnione karty i wpłata do jutra. Zapraszamy scholkę, szkółkę piłkarską, oazę, dzieci komunijne i rocznicowe oraz wszystkie chętne dzieci na super wyjazd. Spotkanie Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię z Opiekunami jutro o godz.19.30.
 5. Pendrive z Filmem i zdjęciami z I Komunii Św. do odebrania w Zakrystii. A link do samych zdjęć można pobrać ze strony Parafialnej.
 6. Msza Św. dla KSM Semper Fidelis z całej Archidiecezji Gdańskiej w naszej Parafii w czwartek o godz. 18.00. Po mszy spotkanie przy grillu.
 7. Dzisiaj późnym wieczorem wraca Pielgrzymka z Dolnego Śląska.
 8. Pielgrzymka do Guadalupe i Meksyku w dniach 4 – 14.12.2024r. Koszt 11 500zł. Zapisy i program w Zakrystii.
 9. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła i za wszelką pomoc. Bóg zapłać Panu Kościelnemu Mirkowi i Panu Andrzejowi, a Wam za ofiary złożone dzisiaj na tacę budowlaną i wpłacane na konto parafialne.