XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017r.

 1. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
 2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • środa – 21.06 – Św. Alojzego Gonzagi Zakonnika
  • w czwartek?22.06?Zakończenie Oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków.
  • w piątek – 23.06 – Uroczystość NSPJ. Po Mszy Św. Litania i Procesja.
  • w sobotę – 24.06 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  • Wszystkim solenizantom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.

 3. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. na zakończenie roku dla dzieci, młodzieży, Rodziców, Nauczycieli, Katechetów, Wychowawców i Pracowników szkół w czwartek o godz. 18.00. Spowiedź. św. od godz. 17.30.
 4. Parafialna Poradnia Prawna w wakacje nieczynna. Ważne sprawy na telefon.
 5. Organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci do Darłówka k/ Ustki od 3 – 7 sierpnia. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc. Spotkanie dla Rodziców i Dzieci z Wychowawcami w Czwartek o godz. 18.30. Należy przynieść wypełnione karty uczestnika i zaliczkę.
 6. W minionym tygodniu Skarbnicy uzbierali 4950 zł na budowę Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać Wam za ofiary, a Skarbnikom za wielki Trud.
 7. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu krótkoterminowej pełnowartościowej żywności. Potrzebujących zapraszamy codziennie o godz. 21.15, a w Niedzielę g. 20.15.
 8. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Prasę Katolicką, Książki: Objawienia Maryjne na Świecie i Objawienia Fatimskie z Różańcem.
 9. W piątek wieczorem wyjeżdża Młodzież z Ks. Arturem na Kolonię do Murzasichle. Młodzieży i wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa.
 10. W Niedzielę 30.07 będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci Św. Krzysztofa naszego Patrona i Festyn Rodzinny. Zwracamy się tradycyjnie z gorącą prośbą o przynoszenie gadżetów i nagród na loterię fantową.
 11. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc i ofiary.
 12. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały tydzień.
XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017r.
Przewiń na górę