Menu Zamknij

XII  Niedziela Zwykła – 19.06.2022r.  

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od wtorku do piątku od 17.30 – 18.00.
  Natomiast jutro całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00 – 18.00 w ramach całorocznej Adoracji naszej Archidiecezji. Codziennie Adorację ma inna Parafia. Bardzo serdecznie prosimy, aby znaleźć chwilę.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem. Zapraszamy.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • We wtorek 21.06. wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi Zakonnika;
  • w czwartek 23.06 Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;
  • w piątek 24.06 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie ma postu;
  • w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błog. Bożego, Opieki M Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego w czwartek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok oraz prosić o szczęśliwe i bezpieczne wyjazdy na wakacje przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa.
 5. Zbiórka Lektorów, Ministrantów i Aspirantów oraz próby Chórku po wakacjach.
 6. Wczoraj odbył się ostatni trening i podsumowanie pracy całorocznej PSP zakończone grillem. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Piłkarzom, Rodzicom i Trenerom. Treningi będą wznowione po wakacjach.
 7. Parafialna Poradnia Prawna i Poradnia Psychologiczna w wakacje nie będą czynne. Można się kontaktować tylko w ważnych sprawach.
 8. W sobotę 25.06 o 7.00 wyrusza Pielgrzymka autokarowa do Stoczka Klasztornego, Św. Lipki i Gietrzwałdu. Nie ma już wolnych miejsc.
 9. W sobotę 25.06 o 7.00 wyrusza Pielgrzymka autokarowa do Stoczka Klasztornego, Św. Lipki i Gietrzwałdu. Nie ma już wolnych miejsc.
 10. Ze względu na prace tynkarskie od jutra Msza Św. rano i wieczorem w tygodniu będzie w salce pod Kościołem. Dojście przez furtkę od lasu. Również jutrzejsza Adoracja będzie w salce.
 11. Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice zaprasza mieszkańców na Noc Świętojańską 23.06.2022r godzina 19:00. Przy zbiorniku Jeleniogórska. Ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Zabawa na orientację w poszukiwaniu kwiatu paproci. Muzyka na żywo. Dla najmłodszych dmuchańce oraz wata cukrowa i popcorn.
 12. Spotkanie Synodalne jutro o godz. 19.00.