XII Niedziela Zwykła – 21. 06. 2020 r.

 1. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Nabożeństwo Czerwcowe codziennie po Mszy Św. rano i wieczorem, w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00. Metropolita Gdański zniósł dyspensę od uczestnictwa w Niedzielnej Mszy Św. z dniem 3.06 a więc mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. w Niedzielę i Święta nakazane. Dyspensa dotyczy tylko chorych i tych, którzy się opiekują chorymi. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte do Kościoła oraz na Spowiedź i Komunię Św. Wielkanocną, która jest przedłużona wyjątkowo do 29.06. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą Św.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • Uroczystość Św. Jana Chrzciciela;
  • czwartek – 25.06 – Msza Św. na Zakończenie Roku Szkolnego o godz. 18.00. Zapraszamy Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Pedagogów i Pracowników Szkół;
  • w sobotę – o 17.30 Adoracja.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.

 3. Wczoraj odbyła się I Komunia Św. dla części Dzieci. Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom za dar Ołtarza i za wszelką pracę przy Kościele i na zewnątrz
 4. Rocznica I Komunii Św. – Dzisiaj o godz. 12.00.
 5. Bierzmowanie w naszej Parafii będzie 10.09 o godz. 18.00. Tegoroczni Kandydaci zgłaszają się z formularzami do Ks. Krzysztofa.
 6. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie przesunięta na termin od 30.07 – 8.08. 2020r. Koszt 830 zł i 240 euro. Potrzebny jest paszport z terminem ważności pół roku po dacie powrotu. Chętni mogą się zgłaszać do Zakrystii.
 7. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie po Nabożeństwie Czerwcowym. Parafialna Poradnia Prawna udziela porad przez telefon.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku.
 9. Kronika żałobna:
  Wiesław Bielawski lat 65 z ul. Guderskiego 64
 10. Błagajmy Miłosiernego Boga o powrót do zdrowia dla chorych i ustanie epidemii.
Przewiń na górę