XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017r.

 1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku. Zapraszamy również na Mszę Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30,12.00 lub 18.00, a w tygodniu na 18.00 z okazją do spowiedzi.
 2. Dobiega końca miesiąc czerwiec. Nabożeństwo do NSPJ do piątku włącznie po Mszy Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj i za tydzień po każdej Mszy Św. zbiórka ofiar jako pomoc dla Rodzin Chrześcijańskich w Syrii.
 4. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • środa – 28.06 – Św. Ireneusza Biskupa i Męczennika
  • w czwartek ? 29.06?Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  • w sobotę – 1.07 – I Sobota miesiąca. O godz. 18.00 Msza Św. w intencji Czcicieli Żywego Różańca. Po Mszy Św. zmiana Tajemnic Różańcowych, Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim solenizantom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.

 5. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc na wakacyjny wyjazd dla dzieci do Darłówka k/ Ustki od 3 – 7 sierpnia.
 6. Klub 50 + zaprasza w sobotę 1.07 na godz. 17.00 do Kawiarenki na pogadankę na temat zdrowia(dieta i ruch) oraz kawę.
 7. W Niedzielę 30.07 będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci Św. Krzysztofa naszego Patrona i Festyn Rodzinny. Zwracamy się tradycyjnie z gorącą prośbą o przynoszenie gadżetów i nagród na loterię fantową.
 8. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu krótkoterminowej pełnowartościowej żywności. Potrzebujących zapraszamy codziennie o godz. 21.15, a w Niedzielę g. 20.15.
 9. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Prasę Katolicką, Książki: Objawienia Maryjne na Świecie i Objawienia Fatimskie z Różańcem.
 10. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały tydzień.
XII Niedziela Zwykła – 25.06.2017r.
Przewiń na górę