XIV Niedziela Zwykła 05.07.2020 r.

...i nadal wakacje :) Jak z Twoją modlitwą?
 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich wczasowiczów, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
 2. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św.lub telefonicznie.Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • poniedziałek – 6.07 – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • we wtorek – po Mszy Litania do Św. JPII;
  • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – Litania do Św. Krzysztofa;
  • w piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • w sobotę – 11.07 – Święto Św. Benedykta Opata Patrona Europy. Adoracja o 17.30.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia:zdrowia, Błogosławieństwa Bożego,Opieki MB i Św. Krzysztofa

 4. Bierzmowanie w naszej Parafii będzie 10.09 o godz. 18.00. Tegoroczni Kandydaci zgłaszają się z formularzami do Ks. Krzysztofa.
 5. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie od 30.07 – 8.08. 2020r. Koszt 830 zł i 240 euro. Potrzebny jest paszport z terminem ważności pół roku po dacie powrotu. Są jeszcze wolne miejsca. Chętni mogą się zgłaszać do Zakrystii.
 6. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30.
  Parafialna Poradnia Prawna w wakacje nieczynna. Tylko w ważnych sprawach.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku.
 8. Błagajmy Miłosiernego Boga o zdrowie dla chorych i ustanie epidemii.
 9. XIV Niedziela Zwykła 05.07.2020 r.
Przewiń na górę