Menu Zamknij

XIV  Niedziela Zwykła – 3.07.2022r.

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. Dzieci Komunijne i Rocznicowe o I Piątkach Miesiąca. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie morze i przebywają na terenie naszej Parafii, witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00 w Kaplicy pod Kościołem.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej Dziewicy.
  • w piątek – św. Jana z Dukli Prezbitera.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki M Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30.
 5. Ze względu na prace tynkarskie Msza Św. rano i wieczorem w tygodniu będzie w Kaplicy pod Kościołem. Dojście przez furtkę od lasu. Nie ma też transmisji Mszy Św. na Youtube dla Chorych i Cierpiących w domach.
 6. Dwudniowa Pielgrzymka do Częstochowy, Krakowa i Łagiewnik odbędzie się w dniach 1 i 2 października(sobota i Niedziela). Zapisy po wakacjach. W styczniu w czasie ferii Pielgrzymka samolotowa do Ziemi Świętej.
 7. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za wszelką pomoc oraz prace porządkowe w Kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz wpłacane na konto parafialne.
 8. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.