Jezus chodzący po wodzie.

XIX Niedziela Zwykła 09.08.2020 r

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich wczasowiczów, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
 2. Msza Św. codziennie o 8.30 i 18.00. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy lub telefonicznie. Okazja do Spowiedzi codziennie przed Mszą.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • W poniedziałek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
  • We wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy
  • w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika;
  • w piątek rano – święto Rocznicy Poświęcenia Archikatedry w Oliwie.
  • w sobotę – 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe, Msze św. jak w każdą niedzielę, po Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów (będą przygotowane na stoliku).

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu składamy najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 4. Wakacyjny trening PSP w sobotę od godz. 16.00
 5. Bierzmowanie w naszej Parafii będzie 10.09 o godz. 18.00. Tegoroczni Kandydaci zgłaszają się z formularzami do Ks. Krzysztofa
 6. Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie przełożona na 10.09 – 19.09. 2020r. Koszt 830 zł i 240 euro. Są jeszcze wolne miejsca.
 7. Sprawy w biurze parafialnym można załatwiać codziennie o 9.00 i 18.30
 8. W Zakrystii są do odebrania płyty ze zdjęciami i z filmem z I Komunii Św.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wszystkie datki wpłacane na konto parafialne, które można odpisać od podatku.
 10. Błagajmy Miłosiernego Boga o zdrowie dla chorych i ustanie epidemii.
Przewiń na górę