Menu Zamknij

XV Niedziela Zwykła 11.07.2021

  1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku.
  2. W tym tygodniu obchodzimy Wspomnienia: – jutro ? Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu Biskupa i Męczennika. Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa; – we wtorek ? 13.07 ? Matki Bożej Fatimskiej i Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II; ? w środę ? Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; – w czwartek ? 15.07 ? Św. Bonawentury Biskupa i Doktora Kościoła. Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa; – w piątek ?16.07 ? NMP z Góry Karmel. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego; – w sobotę ? Adoracja o godz. 17.30. Wieczernik będzie dopiero od września. Serdecznie zapraszamy. Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.
  3. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
  4. Parafialna Poradnia Prawna czynna w wakacje w sobotę o godz. 11.00.
  5. 5 – W Zakrystii można odebrać płyty z I Komunii Św. i z Bierzmowania. 6 – Dzisiaj gościmy Braci z Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę ? Grupa Biało – Żółta, którzy będą rozdawali ulotki, podzielą się Świadectwem i zbierali ofiary do puszki. 7 – Za dwa tygodnie 25.07 będziemy przeżywali Odpust Parafialny ku Czci Św. Krzysztofa. Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Krzysztof Gnich Kustosz Sanktuarium Św. Wojciecha w Gdańsku Świbnie. Nie będzie festynu tylko poświęcenie samochodów i wszelkich pojazdów. Dlatego zapraszam za tydzień w sobotę na godz. 10.00 do pracy Panów. Kto może bardzo proszę.

    8 – Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy i Kościoła oraz wszelką pomoc, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne. Za tydzień taca budowlana. PZC za prowadzenie programu ?SPIŻARNIA?. Panu Robertowi i żonie Ani za transmisje Bóg zapłać.

    9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.