XV Niedziela Zwykła – 16.07.2017r.

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie, Mszy Św. oraz o spowiedzi i Komunii Św. A wszystkich, którzy przyjechali nad polskie Morze i przebywają na terenie naszej Parafii witamy bardzo serdecznie, życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku. Zapraszamy również na Mszę Św. w każdą Niedzielę o godz. 9.00, 10.30,12.00 lub 18.00, a w tygodniu na 18.00 z okazją do spowiedzi.
 2. Dzisiajpo każdej Mszy Św. zbiórka ofiar jako pomoc dla Rodzin Chrześcijańskich w Syrii.3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • wtorek – Po Mszy Św. Litania do Św. Jana Pawła II.
  • środa – Po Mszy Św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek ?20.07?Bł.Czesława Kapłana. Po Mszy Litania do Św. Krzysztofa.
  • piątek ? Po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • w sobotę – 22.07 – Święto Św. Marii Magdaleny.
 3. Wszystkim solenizantom najbliższych dni składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
 4. W zakrystii można odbierać płyty z filmem i zdjęciami z I Komunii Św. Również dzieci, które miały Rocznicę I Komunii Św. mogą odebrać zdjęcia.
 5. Chętnych do gry w piłkę nożną w wakacje zapraszamy na boisko SP 86. Terminarz i Tel. kontaktowy wywieszone w gablocie przed wejściem.
 6. W Zakrystii zapisy na Pieszą Pielgrzymkę, na kartkach można wypisać intencje za które Pielgrzymi będą się modlić podczas Pielgrzymki i na Jasnej Górze, zabrać pamiątki z XXXV Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki i złożyć ofiarę.
 7. W Niedzielę 30.07 będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czciŚw. Krzysztofa naszego Patrona i Festyn Rodzinny. Zwracamy się tradycyjnie z gorącą prośbą o przynoszenie gadżetów i nagród na loterię fantową.
 8. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę Skarbnicy będą zbierać ofiary na budowę Kościoła. Skarbnikom za trud, a Wam za ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 9. Bóg zapłać za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kaplicy oraz wszelką pomoc. Serdeczne Bóg zapłać PZ Caritas za prowadzenie programu krótkoterminowej pełnowartościowej żywności. Potrzebujących zapraszamy codziennie o godz. 21.15, a w Niedzielę g. 20.15.
 10. Przy wyjściu z Kaplicy można nabyć prasę katolicką: Prasę Katolicką, Książki: Objawienia Maryjne na Świecie i Objawienia Fatimskie z Różańcem.
 11. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo na Niedzielę i cały tydzień.
XV Niedziela Zwykła – 16.07.2017r.
Przewiń na górę