Menu Zamknij

XVIII Niedziela Zwykła – 1.08.2021 r.

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają i tym, którzy przyjechali nad polskie Morze życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Wspomnienia:
  • W poniedziałek – Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • we wtorek – Litania do Św. Jana Pawła II;
  • w środę – 4.08 – Św. Jana Marii Vianneya Kapłana. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – I Czwartek miesiąca. Modlimy się za Kapłanów i o Kapłanów. Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa;
  • w piątek – 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego.
   Jest to również I Piątek m-ca. Okazja do Spowiedzi Św. od 8.00 i 17.30. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • 7.08 – I Sobota Sierpnia. Adoracja o godz. 17.30. Po Mszy Św. o godz. 18.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 4. Trwa akcja Tornister pełen uśmiechów. Puste plecaki do odebrania w Zakrystii, wypełniamy nowymi przyborami szkolnymi i przekazujemy je do parafii, a my przekażemy do Caritas Archidiecezji Gdańskiej w Sopocie, a centrala do dzieci polonijnych na wschodzie. Jak się skończą plecaki to można wirtualnie napełnić plecak wysyłając ofiarę na konto parafialne lub złożyć ofiarę przy wyjściu z Kościoła.
 5. Organizujemy Pielgrzymkę autokarową do Medjugorie w dniach 9 – 18.09. Koszt 610 zł i 240 euro. Przejazd tranzytem. W dniu wyjazdu test dla tych co nie byli szczepieni.
 6. óg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne. PZC za prowadzenie programu SPIŻARNIA. Panu Robertowi za transmisje Bóg zapłać. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki poświęcony Św. Krzysztofowi.
 7. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.