Menu Zamknij

XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021

 1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają i tym, którzy przyjechali nad polskie Morze życzymy dużo słońca i dobrego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Święta i Wspomnienia:
  • w poniedziałek – Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • we wtorek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła. Po Mszy Litania do Św. Jana Pawła II;
  • w środę – Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa;
  • w piątek – Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • w sobotę – Adoracja o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa. Miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości i czasem pieszych pielgrzymek na Jasną Górę oraz Rocznic Narodowych. Pamiętajmy o modlitwie w tych intencjach.

 3. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl.
 4. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne – na tacę budowlaną uzbieraliśmy 1400 zł. PZC dziękujemy za prowadzenie programu SPIŻARNIA. Panu Robertowi za transmisje Bóg zapłać. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki poświęcony Św. Krzysztofowi.