Menu Zamknij

XXII Niedziela Zwykła 28.08.2022

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian, którzy powrócili z wakacyjnego wypoczynku, życzymy obfitości Bożej łaski i zapraszamy do udziału w Eucharystii i nabożeństw w naszej parafii.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi Św. codziennie od poniedziałku do piątku od 17.30 – 18.00. Natomiast w niedzielę i uroczystości prosimy aby do spowiedzi św. przychodzić min. 15 minut przed rozpoczęciem Mszy świętej.
 3. 3. Kalendarz liturgiczny: w tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W sobotę – Św. Grzegorza Wielkiego.
 4. Wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia i Błogosławieństwa Bożego, Opieki MB i Św. Krzysztofa.
 5. W najbliższy czwartek, 1 września, przypada 83 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlić się będziemy za tych, którzy oddali życie w obronie wolności i niepodległości naszej Umiłowanej Ojczyzny.
  Jednocześnie tego samego dnia, na godzinę 18:00 zapraszamy dzieci i młodzież, wraz z rodzicami, nauczycieli, katechetów i pracowników szkół, na Mszę Św. w ich intencji z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego.
 6. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi w czasie adoracji, od godziny 17:30. Pamiętajmy jednak ,ze istotą tego dnia jest przyjęcie komunii św. w intencji wynagrodzenia NSPJ. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca udamy się z posługą sakramentalną do chorych od g. 10:00. Wieczorem zaś zapraszamy na Mszę św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, a po Mszy św. różaniec.
 7. Zachęcamy serdecznie do zamawiania intencji Mszalnych. Mamy bardzo wiele wolnych intencji w ciągu całego tygodnia. Dlatego serdecznie zapraszamy, szczególnie tych wszystkich, którzy obchodzą swoje urodziny, imieniny, rocznice ślubu, mają szczególne okazje czy uroczystości, lub będą przeżywać rocznice śmierci swoich bliskich zmarłych, aby zawierzyć wszystkie te intencje Panu Bogu poprzez dar Najświętszej Ofiary. Można to uczynić po każdej Mszy świętej
  w zakrystii, lub telefonicznie.
 8. Witamy ks. Marka Siedlca, który z dniem 25. sierpnia rozpoczął posługę w naszej parafii.
 9. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi