Menu Zamknij

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021r.

 1. Powoli dobiegają końca wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim powracającym życzymy szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa.
 2. W tym tygodniu obchodzimy Wspomnienia:
  • w poniedziałek – Po Mszy Św. Litania do Św. Józefa;
  • we wtorek – 31.08 – Święto Solidarności – 41 Rocznica podpisania umów sierpniowych. Po Mszy Litania do Św. Jana Pawła II;
  • w środę – 1.09 – 82 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlić się będziemy za tych, którzy oddali życie w obronie wolności i niepodległości naszej Umiłowanej Ojczyzny. Msza Św. z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego w środę o godz. 18.00. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w I czwartek miesiąca modlimy się za Kapłanów i o Kapłanów – Po Mszy Św. litania do Św. Krzysztofa;
  • w I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi rano od 8.00 i wieczorem od 17.30. Po Mszy Litania do NSPJ;
  • w I sobotę miesiąca – Ks. Marcin odwiedzi Chorych od godz. 10.00.
   Adoracja o godz. 17.30. Po Mszy o godz. 18.00 zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

  Wszystkim, którzy będą obchodzić imieniny, urodziny czy rocznice ślubu składamy życzenia: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, Opieki Matki Bożej i Św. Krzysztofa.

 3. Intencje możemy zamawiać po każdej Mszy Św. lub telefonicznie. Zamawiane Msze Św. są wywieszone w gablocie i umieszczone na stronie parafialnej www.swkrzysztof.pl
 4. Parafialna Poradnia Prawna czynna w sobotę o godz.
 5. Na prośbę Papieża Franciszka dzisiejsza Niedziela jest Dniem Modlitwy i solidarności z Afgańczykami. Po Mszy Św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc uchodźcom.
 6. Bóg zapłać wszystkim za pracę w minionym tygodniu: za sprzątanie Kościoła, za ofiary na dzisiejszą tacę i wpłacane na konto parafialne, za prace przy balustradzie na chórze. PZC za prowadzenie programu ?SPIŻARNIA?. Panu Robertowi za transmisje.
 7. Bardzo serdecznie witamy nowego Kapłana, którym jest Ks. Marcin Sprengel. Życzymy mu Darów Ducha Św. i Bożego Błogosławieństwa. A dekretem Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Ks. Krzysztof Spławiński z dniem 25.08 został przeniesiony do Parafii Św. Wojciecha w Redzie Ciechocinie. Dziękujemy mu za pracę i również życzymy Zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.
 8. Niech nam wszystkim Pan Bóg Błogosławi.